UMS "Agram" Forum

Forum Udruge minijaturista, maketara i igrača stolnih strateških igara "Agram"
Sada je: sub, kol 24.08.2019 • 5:42 am.

Vremenska zona: UTC+01:00

Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: uto, ožu 31.03.2015 • 11:15 am 

Ukratko, trebam pomoć oko liste ... tj. evo neke liste koju sam ja sastavio u odnosu na figure koje imam i sa kojima raspolažem, treba mi samo pomoć da promjenim ako se može šta promjeniti unutar ove liste ... btw. igracu protiv dark eldara i vjerovatno protiv CSM

HQ:
Librarian - Auspex, Digital Weapon, ML 2, Terminator Armour, Force Sword (nisam siguran sta snjim želim, jer imam samo njega od HQ trenutno, mislio sam njega mozda staviti kod Devastatora i Dreda pa ih buffati za pucanje, ili pak da ga posaljem sa terminatorima)

Elite:

Drednought - obicni (Pucanje, pucanje i pucanje)
Twin Linked Autocannon, TL Lascannon

Terminator Squad: (lagano naprijed, odvuci paljbu na njih i cistiti polako)

2xChainfista, CM Launcher, 4x Sboltera i Sargent sa Power swordom

Troope:

Tactical squad 9x - transport Drop Pod ( cilj ih je combat squadati, na jednu stranu sargent i flamer, a na drugu multi melta)
Flamer, Multi-Melta
Sargent - Melta Bomb, Bolter, power fist i Teleporter Homer

Tactical squad 4x - transport Rhino (cilj zauzeti objective ili se namjestiti negdje i pucati, ovisi od onog sta budemo igrali)
Missile Launcher
Sargent- Bolter, Combi Weapon, Melta Bomba

Heavy:

Devastator Squad- (Cilj je neki cover i pucanje sa moje strane table)
Lascannon, Multi-Melta, 2xPlasma Cannon

Šta mislite?, uzmite u obzir da imam samo ove figure koje sam naveo, ali ako imate ideju kako da ih drugačije opremim ili postavim slobodno pomozite...

Vrh

PostPostano: uto, ožu 31.03.2015 • 6:04 pm 

ja bi vjerovatno držo librariana s termijima, a devastatorima ne bi stavio tak šarena oružja

slika

Vrh

PostPostano: uto, ožu 31.03.2015 • 7:21 pm 
UMS "Agram" - Čegevara

ak je to kaj imas od figura onda ok..cisto solidno za pocetak..

2016 TTT Best painted army

Vrh

PostPostano: uto, ožu 31.03.2015 • 11:32 pm 

da to je sve što ima ...

Libija bi i ja sa terminatorima, ali koju disciplinu predlažeš da povučem za Librariana ?

Što se tiče devastatora mogu ih i drugačije i vjerovatno bi ih vodio kao 3 plasme i Misile lAuncher, ali nemam bodova dovoljno pa sam ovako iskombinovao ... btw. igramo 1000 pts game, gdje bi mogao da zakinem a da devastatorima dam druga oružja ?

Vrh

PostPostano: sri, tra 01.04.2015 • 9:32 am 
UMS "Agram" - Čegevara

Makni power fist sa sergeanta ,teleport homer i raketu uzmi sergeantu radije combi flamer .. A drugima kupi plazma gun i combi plazma trebalo bi ti ostat dovoljno bodova za devastatore..

2016 TTT Best painted army

Vrh

PostPostano: ned, vel 12.02.2017 • 12:09 am 
Chaplain = 115
Jump Pack

Tactical Squad = 245
10 Marines
Power Fist
Missile Launcher
Flamer
Rhino
Extra Armour

Tactical Squad = 245
10 Marines
Power Fist
Missile Launcher
Flamer
Rhino
Extra Armour

Scout Squad 160
10 Marines
Missile Launcher

Assault Squad = 215
10 Marines
Power Fist

Devastators 290
10 Marines
2 x Lascannon
2x Plasma

Devastators 230
10 Marines
2x Missile Launcher
2x Heavy Bolter

The two Tac Squads will work in conjunction with the Assault Squad to seize objectives. I figure the Scouts will infiltrate at the start to provide some early pressure and then move up to support if necessary or fall back to the objective in my deployment zone if needed. The Dev Squads will provide fire support and repel the enemy advance on objectives in my DZ.

Bump it up to 1750 by getting a 5 man terminator squad with assault cannon and give one squad a teleport homer.

Vrh

PostPostano: ned, vel 12.02.2017 • 8:42 am 
UMS "Agram" BSB & Riznica

SpaceChicken je napisao/la:
Ukratko, trebam pomoć oko liste ... tj. evo neke liste koju sam ja sastavio u odnosu na figure koje imam i sa kojima raspolažem, treba mi samo pomoć da promjenim ako se može šta promjeniti unutar ove liste ... btw. igracu protiv dark eldara i vjerovatno protiv CSM

HQ:
Librarian - Auspex, Digital Weapon, ML 2, Terminator Armour, Force Sword (nisam siguran sta snjim želim, jer imam samo njega od HQ trenutno, mislio sam njega mozda staviti kod Devastatora i Dreda pa ih buffati za pucanje, ili pak da ga posaljem sa terminatorima)

Elite:

Drednought - obicni (Pucanje, pucanje i pucanje)
Twin Linked Autocannon, TL Lascannon

Terminator Squad: (lagano naprijed, odvuci paljbu na njih i cistiti polako)

2xChainfista, CM Launcher, 4x Sboltera i Sargent sa Power swordom

Troope:

Tactical squad 9x - transport Drop Pod ( cilj ih je combat squadati, na jednu stranu sargent i flamer, a na drugu multi melta)
Flamer, Multi-Melta
Sargent - Melta Bomb, Bolter, power fist i Teleporter Homer

Tactical squad 4x - transport Rhino (cilj zauzeti objective ili se namjestiti negdje i pucati, ovisi od onog sta budemo igrali)
Missile Launcher
Sargent- Bolter, Combi Weapon, Melta Bomba

Heavy:

Devastator Squad- (Cilj je neki cover i pucanje sa moje strane table)
Lascannon, Multi-Melta, 2xPlasma Cannon

Šta mislite?, uzmite u obzir da imam samo ove figure koje sam naveo, ali ako imate ideju kako da ih drugačije opremim ili postavim slobodno pomozite...

Ja bi stavio homing beacon na dropod... termiji s heavy flamerom u deep strike, libby s njima, poweri ovisno o protivniku (piromancy kao ofenziva ili nesto drugo vise defenzivno)
Tactical squad u droppodu treba imati flamer i combiflamer ili meltu i combimeltu, squad u rhinou moze imati bilosto drugo... devastatori mogu imat npr 2 lascannona i 2 heavybolter (10 komada)...

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: