UMS "Agram" Forum

Forum Udruge minijaturista, maketara i igrača stolnih strateških igara "Agram"
Sada je: sub, pro 14.12.2019 • 3:15 pm.

Vremenska zona: UTC+01:00

Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pozdrav
PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 10:49 am 

Neznam da li sam fulao rubriko no eto.Davnih 2000ih sam bio clan ums agrama te bio aktivan par godina u 40k dok se nije doslo do faksa,posla putovanja i sl.
Do dan danas sam veliki ljubitelj warhamera opcenito i pogotovo 40 k i svega slicnog (30k,killteam,mordheim,batllefleet gothic, man o war i sl = no vecinom se to svodi na knjige i videoigrice.Zanima me kakva je stiuacija s 40k, jel ima aktivnih igraca, jel se desava sta na "sceni" kakvi turniri, kampanje i sl ?Iz zagreba sam, tako da ako neko ima volje i stpljenja (nisam igro neko vrijem malo sam zahrđo) u neko skorije vrijeme bacit kakvu skromnu 40 k partiju do soma bodova ili killteam.
eto tolko od mene

Lijep podrav svima

Vrh

Naslov: Re: Pozdrav
PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 10:53 am 
UMS "Agram"

40k se igra, ali manje nego proteklih godina, mislim da je razlog tome sto svi imamo sve manje i manje vremena za igranje i imamo vise svojih obaveza( faks, posao, putovanja.. :P) ove godine bi trebalo biti turnira, u tijeku je i 40k liga u kojoj mozes sudjelovato, ali trebao bi se uclaniti, u 7. mjesecu ce biti i veliki mewdunarodni 40k turnir od 1850pts, pa ako obojas vojsku do tada mozes i tamo sudjelovati, koju vojsku sakupljas?

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 11:01 am 

The charms of Adult life : :lol:
Pitah bas za killteam jel igra ko jer sam znao tokom godina par prijatelja navuc i kod sebe doma napravit neki mini turnir al i oni su isto se raselili i sl.
Ovak u davnini sam skupljao tadasnji IG ( oko 2000 bodova ) Demon hunterse ( oko 1000pts)a kasnie u zadnjih par godina SM tocnije prvu legiju i csm warband sam napravio svoj al to sve sitno nesto 500 do 1000 pts .Hmm da trebo bi se uclanit ,doc jedan dan do prolaza u subotu ili nes.
Sad za prikljucit se kampnaji bi bilo ambiciozno a kamoli ovaj medjunarodni turnir. no ppolako bi se mogao bacit na bojanje :) u zandje vrijeme imam prilicno uređeno radno vrijeme tak da sam manej vise vikendima i tjednom navecer slobodan te uvbijek voljan za partiju :)

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 11:02 am 

Jo. Mislim da znam ko si, jer je prije dost godina bio neko ko je na forumu imal ime nukecola. Al nemrem se sjetit imena pravog :lol: . *ebi ga, prošlo je puno vremena. U svakom slučaju, ja ti mogu pokazat novu ediciji ak oš

slika

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 11:04 am 
UMS "Agram"

kill team se u agramu bas i ne igra, ali siguran sam da ces se moci s nekim dogovoriti za partiju, ligu mozes igrati i na 500 bodova, samo sto rezultate prijavljujes voditelju i na kraju godine mozes osvojiti neke nagrade, nemoras imati obojano i mozes igrati na koliko god bodova zelis, ako se imas namjeru aktivirati i uclanjivati preporucam ti da to napravis do 1.4 kad na snagu skupi poskupljenje clanarina :p

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 11:06 am 

e ;) , taj sam, domagoj inace, domi za prijatelje ,bio sam stalno u crnome prie
Moze , *ebeno, zasto ne , fala ti nisam igrao doslovno godinama, kad si mislio ?

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 11:08 am 

kuki je napisao/la:
kill team se u agramu bas i ne igra, ali siguran sam da ces se moci s nekim dogovoriti za partiju, ligu mozes igrati i na 500 bodova, samo sto rezultate prijavljujes voditelju i na kraju godine mozes osvojiti neke nagrade, nemoras imati obojano i mozes igrati na koliko god bodova zelis, ako se imas namjeru aktivirati i uclanjivati preporucam ti da to napravis do 1.4 kad na snagu skupi poskupljenje clanarina :p

Hvala na savjetu, vidis to mi je dost bitno za znat jer 60% vojske mi je neobojano ali entuzijazam je tu :( najbolje bi bilo da dodjem sa jedna dan i uclanim se.Kolko je clanarina ono ? :-)

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 11:10 am 

Ma nije bed kaj nisi igro, ipak znaš principe igre (ono bacaš kocke i mičeš se s metrom). Što se tiče kad, vikend. Naravno nemrem sad bit točno ziher kad jer je tek ponedjeljak (ko znam kakva mi obveza može uskočit), al mislim da mi je ovaj vikend realnija nedelja :-)

slika

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 11:11 am 
UMS "Agram"

godisnja clanarina + upisnina ti je trenutno 250kn, mjesecna+ upisnina 70, ali morat ces to obaviti preko interneta, ili uplatit na racun od udruge u banci

cim postoji volja za igranjem primit ce te i ona za farbanjem :)

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 11:17 am 

Crna guja : ti vidi kak stojiš s vremenom pa javi kad mozes, ja zivim blizu centra grada pa m do udruge netreba puno.
Kuki: hvala na informaciiji, dal postoji netko (blagajnik udruge ili sl) kome se mogu obratit vezano za upis i na koji racuna i s kojom doznakom da uplatim clanarinu ? M znam al jedini unit koji sam do danas dokraja ofarbo je platoon catachanaca i squad wordbearersa al zato za ovaj killteam sam si osmislio jebene figure i likove i to cu s gustom se bacit u preradu :)

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 11:22 am 
UMS "Agram"

sve ti pise ovdje: viewtopic.php?f=23&t=17830

mozes se obratiti i Demonn Ournebb'es Athor ili Duke Charlemange (predsjednik i blagajnik)

nista, onda moras krenuti s farbanjem :) ocekujem te na areni u 7. mj

edit: sry krivo sam reko, 30kn je upisnina, znaci mjesecna+upisnina 50, godisnja+upisnina 230 (po novom je 50kn :P)

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 2:17 pm 
UMS "Agram" BSB & Riznica

Hej!
@NukeCola27 - imas PM, zapravo nekoliko njih...

Igra se 40k, ne tako cesto kao prije. Problem se uskladiti, svima je RL u banani. Zivot ne da da se igramo!!
Igra se liga, bit ce i turnira s nagradama. Slubodno se uclanis i ukljucis u aktivnosti, sto vise, jako je pozeljno. Dovedi i prijetelje.

Inace bas ne igramo neke uber jake liste, tj igramo se fluffy listama, makar se zna zalomit da uleti neki turnir pa se prilagodjavamo tome...
Tak da ne trebas brinut da ce te netko "rastavit" s 5 riptajda (ja imam samo 3 i ne igram ih bas). Najbolje da sam isprobas...

Vrh

PostPostano: pon, ožu 20.03.2017 • 5:21 pm 
El presidente del UMS "Agram"

kuki je napisao/la:
sve ti pise ovdje: viewtopic.php?f=23&t=17830

mozes se obratiti i Demonn Ournebb'es Athor ili Duke Charlemange (predsjednik i blagajnik)

nista, onda moras krenuti s farbanjem :) ocekujem te na areni u 7. mj

edit: sry krivo sam reko, 30kn je upisnina, znaci mjesecna+upisnina 50, godisnja+upisnina 230 (po novom je 50kn :P)

ok, ispravio si se... (iako ako je bio clan, onda je ponovna upisnina 90kn. dakle, ponovna upisnina plus godisnja clanarina = 290kn, ili ponovna upisnina plus mjesecna clanarina = 110kn, a uplate se vrše ISKLJUCIVO preko banke. Takodjer, kako je i na linku napisano, trebas poslati i popunjenu pristupnicu... i to su jedini TOCNI podaci :g:)

sto se ostalog tice, sve upite na mail udruge: ums.agram@gmail.com :drinks:

5th overall - Iron Painter 2015
Random Schmuck - Iron Painter 2015
2nd place Open category Infamy Miniatures 2013 @ Wamp
2nd place Wyrd 2013 @ Wamp
5th overall Iron Painter VIII
Gift of Gab - Iron Painter VIII
3rd place Rotten Harvest 2011

Agram Arena Summer 2012
Malifaux Champion

Agram Arena Summer 2007 & 2009 & 2011
LOTR Champion

Vrh

PostPostano: uto, ožu 21.03.2017 • 8:16 am 

Hey. imah jucer strku, doktori, pas poso i sl pa nisam bio u mogucnosti odgovorit ranie.Odgovorih na Pm ove, hvala na brzim odgovorima , sve ste mi pojasnili, ova upisnica jel postoji u digitalnom obliku ili to fizicki ispunim u udruzi ? Znaci za moj slucaj ponovog upisa bi bilo 90 kn+ 200 kn godisnja clanarina.U svakom slucaju mislim da cu ove subote svratit do miskecovog makar samo se upisat i pogledat a mozda uspijem i kakvu listu slozit :) e da je l se igra po 8 editionu ili ? Jos jednom hvala svima na infromacijama :drinks:

Vrh

PostPostano: uto, ožu 21.03.2017 • 12:41 pm 

igramo aktualnu ediciju, mislim da je to brojem 7., a ne 8. al nisam siguran

slika

Vrh

PostPostano: uto, ožu 21.03.2017 • 5:05 pm 
El presidente del UMS "Agram"

NukeCola27 je napisao/la:
Hey. imah jucer strku, doktori, pas poso i sl pa nisam bio u mogucnosti odgovorit ranie.Odgovorih na Pm ove, hvala na brzim odgovorima , sve ste mi pojasnili, ova upisnica jel postoji u digitalnom obliku ili to fizicki ispunim u udruzi ? Znaci za moj slucaj ponovog upisa bi bilo 90 kn+ 200 kn godisnja clanarina.U svakom slucaju mislim da cu ove subote svratit do miskecovog makar samo se upisat i pogledat a mozda uspijem i kakvu listu slozit :) e da je l se igra po 8 editionu ili ? Jos jednom hvala svima na infromacijama :drinks:

Procitaj kaj pise na linku koji ti je kuki stavio.
Uplate samo prek banke, sken potvrde i popunjenu pristupnicu na mail udruge. Link na pristupnicu je takodjer u temi koju ti je kuki linkao..
Ako imas jos kakvih pitanja vezano za upis, na mail udruge da ne spamamo topic :drinks:

5th overall - Iron Painter 2015
Random Schmuck - Iron Painter 2015
2nd place Open category Infamy Miniatures 2013 @ Wamp
2nd place Wyrd 2013 @ Wamp
5th overall Iron Painter VIII
Gift of Gab - Iron Painter VIII
3rd place Rotten Harvest 2011

Agram Arena Summer 2012
Malifaux Champion

Agram Arena Summer 2007 & 2009 & 2011
LOTR Champion

Vrh

PostPostano: sri, ožu 22.03.2017 • 8:05 am 

Dobio sam odgovore na sve sto me zanimalo, jos jednom hvala na informacijama i vidimo se :)

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: