UMS "Agram" Forum

Forum Udruge minijaturista, maketara i igrača stolnih strateških igara "Agram"
Sada je: uto, srp 07.07.2020 • 6:30 am.

Vremenska zona: UTC+01:00

Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Mini-cirkular
PostPostano: ned, ožu 11.03.2012 • 11:19 pm 

Dakle ovako, prije nekih pola godine, malo više, sam nabavio brusilicu/bušilicu kineske proizvodnje sa kojom sa dobio mnoštvo nastavaka, među ostalim i štapiće na koje se pričvrsti cirkular od nekakvog mekanog materijala koji nije dovoljno oštar/čvrst/štoveć da reže karton i pretpostavljam kapa-fix (foam-core), stoga me zanima postoji li uopće i da li ima kod nas za nabaviti mini-cirkular (metalni, oštri, sa nazubljenim krajem) koji bih umjesto toga mogao na taj štapić staviti?

GW is the whore you lost your virginity to. You pretend to love her so you don't have to live with your shame. Even once you've moved on to other girls, you'll always remember her. Every now and then she calls you late at night, drunk, looking to hook up. Don't make that mistake again, my friends.

Vrh

PostPostano: pon, ožu 12.03.2012 • 11:43 am 

Pred par dana je u Lidlu bio dostupan set nastavaka, među ostalim je bio jedan takav mini cirkular i nekoliko debljih brusnih ploča.
Ako tamo nema, možeš pogledati u Bauhausu, Dremel i Proxxon bi trebali imati nešto takvo.

Vrh

PostPostano: pon, ožu 12.03.2012 • 12:03 pm 

Munjeni je napisao/la:
Pred par dana je u Lidlu bio dostupan set nastavaka, među ostalim je bio jedan takav mini cirkular i nekoliko debljih brusnih ploča.
Ako tamo nema, možeš pogledati u Bauhausu, Dremel i Proxxon bi trebali imati nešto takvo.

e, fala na informaciji, samo što mi dremel i proxxon baš i nisu opcija, jer koliko znam nisu kompatibilni sa ovom mojom alatkom...

GW is the whore you lost your virginity to. You pretend to love her so you don't have to live with your shame. Even once you've moved on to other girls, you'll always remember her. Every now and then she calls you late at night, drunk, looking to hook up. Don't make that mistake again, my friends.

Vrh

PostPostano: pon, ožu 12.03.2012 • 4:04 pm 

Yowza je napisao/la:
Munjeni je napisao/la:

e, fala na informaciji, samo što mi dremel i proxxon baš i nisu opcija, jer koliko znam nisu kompatibilni sa ovom mojom alatkom...

Bio sam danas u Lidlu, uzeo set brusnih ploca i pase mom "dremelu", dakle, debljina "osovine" ti je 3mm, i ima stvarno fantasticna cirkular rezna ploca :)

Dakle, ovo je moje:
http://www.imk.lt/Sodui-ir-Namams/Irank ... 5-SET.html

i na to pase set :) Et, nadam se da sam ti pomogao :)

Vrh

PostPostano: pon, ožu 12.03.2012 • 4:10 pm 

sword je napisao/la:
Yowza je napisao/la:
Munjeni je napisao/la:

Bio sam danas u Lidlu, uzeo set brusnih ploca i pase mom "dremelu", dakle, debljina "osovine" ti je 3mm, i ima stvarno fantasticna cirkular rezna ploca :)

Dakle, ovo je moje:
http://www.imk.lt/Sodui-ir-Namams/Irank ... 5-SET.html

i na to pase set :) Et, nadam se da sam ti pomogao :)

ček, uzeo si tu bušilicu zajedno sa svim tim ili samo set brusnih ploča?

ajd mi javi na mobitel ako vidiš post, 0915776921, FALA!

Vrh

PostPostano: pon, ožu 12.03.2012 • 5:56 pm 

ako na ovoj svojoj alatki možeš podešavati debljinu nastavka, onda problema nema, u supprotnom izmjeri koliko su široki tvoji nastavci. Standardna svrdla i nastavci bio kojeg proizvođača trebali bi biti 3mm široki, a u većinu njih dobiješ i podesivi nastavak za standardna svrdla.

Vrh

PostPostano: pon, ožu 12.03.2012 • 8:04 pm 

Munjeni je napisao/la:
ako na ovoj svojoj alatki možeš podešavati debljinu nastavka, onda problema nema, u supprotnom izmjeri koliko su široki tvoji nastavci. Standardna svrdla i nastavci bio kojeg proizvođača trebali bi biti 3mm široki, a u većinu njih dobiješ i podesivi nastavak za standardna svrdla.

nisam dobio podesivi nastavak za standardna svrdla, a otprilike su široki 3mm, fala ;)

P.S. zamolio sam sword-a da mi uzme taj komplet kod sebe u lidlu, pa ako se uspije dočepat toga sutra ujutro, javim, pa se topic može lockati/brisati, kak oćete

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+01:00

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: